Éveken át tanultam, hogyan ne szeressük meg egymást. Tanultam, de képtelen voltam elsajátítani...
2012. március 14., szerda
"Értük
élek! Velük a legjobb nevetni, sírni, ugrálni, szomorkodni, vihorászni, és velük
a legjobb bulizni, mert ha Ők nincsenek mellettem, senki vagyok"
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése