2012. március 14., szerda


 

"Értük élek! Velük a legjobb nevetni, sírni, ugrálni, szomorkodni, vihorászni, és velük a legjobb bulizni, mert ha Ők nincsenek mellettem, senki vagyok"

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése